1.”Не чекай- переходь, та ще отримай подарунок !”

При переході від іншого провайдера, не треба чекати поки скінчаться гроші на рахунку. Ми просто перенесемо ваш залишок грошових коштів (в межах 200,00 грн.) на ваш рахунок в інтернет-компанії “Дрімнет”.

При цьому, ви отримуєте додатково в подарунок, від інтернет- провайдера “Дрімнет”, місяць безкоштовного користування послугою інтернет.

Як це зробити?

Для активації подарунка, на вашому рахунку в компанії “Дрімнет”, повинна бути сума не менше вартості обраного вами тарифного плану, після чого компанія автоматично активує вам подарунок-місяць безкоштовного користування послугою інтернет від інтернет- провайдера “Дрімнет”.

Пропозиція дійсна до 31.12.2020 року

2. “Забирай свій інтернет”!

За умови підключення до мережі інтернет від інтернет- провайдера “Дрімнет”, надаємо місяць безкоштовного користування послугою інтернет.

Для того, щоб скористатися подарунком, клієнту необхідно активувати обраний тарифний план шляхом 100% передоплати і поповнення особового рахунку в компанії “Дрімнет”, після чого автоматично вам буде активований в подарунок місяць безкоштовного користування мережею інтернет від компанії “Дрімнет”.

Пропозиція дійсна до 31.12.2020 року

3. Проект «Безпечний двір» для ОСББ ⠀

Відеофіксація – це свого роду страховка від неприємностей, а також засіб цивільного захисту, так як дозволяє не тільки спостерігати за тим, що відбувається, але також використовувати його матеріали в якості доказів, якщо в цьому виникає потреба.⠀

Компанія “Дрімнет” запроваджує програму “Безпечний двір” для всіх ОСББ.

В цю програму входить встановлення відеоспостереження на території ОСББ (в під’їздах, по території двору).⠀

Не треба купувати відеореєстратор, вся інформація буде зберігатися на віддаленому сервері, на який ви зможете зайти і отримати потрібну інформацію.⠀

Умови витрат і підключення по домовленості.

Зробимо Ваш двір безпечним!

4. Приводь друга-отримай безкоштовно на місяць інтернет в подарунок.

Поділися з усіма перевагою інтернет провайдера “Дрімнет”. Приведи друга і отримай місяць безкоштовного інтернету в подарунок!

Взяти участь в акції і отримати місяць безкоштовного інтернету може кожен діючий абонент інтернет провайдера “Дрімнет”.

Акційний місяць активується після підключення нового абонента до мережі провайдера “Дрімнет” і укладення з ним договору на надання послуг, а також внесення передоплати згідно тарифного плану.

Кількість наведених друзів не обмежена. Більше друзів – більше бонусів!

5. Оптом дешевше

При оплаті за 11 місяців -12тий місяць підключається безкоштовно у подарунок.

Дана акція поширюється на діючих і нових абонентів, за умови внесення платежу передоплати (абонентської плати) за 11 місяців за обраним тарифним планом.

Акція не використовується одночасно з іншими акціями, які передбачають знижку на абонентську плату.

6. “Мінус 30- плюс 30”

Акція для нових абонентів!!! Тривалість акції – тільки на термін дії карантину!!!

Підключись та скористайся послугою при підключенні від компанії “Дрімнет”!⠀

Умови акції: при оплаті мінус 30,00 грн. від тарифного плану ви отримуєте додатково плюс 30 Мб швидкості⠀

Що потрібно для участі? – підписатися на сторінку “Дрімнет” в Фейсбуці і поставити “Нравится”, і тоді – ” Мінус 30 – плюс 30″ чекає на тебе.

Ми у соцмережах:

www.facebook.com/pg/zpdreamnet/posts/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/?hl=ru